Volné vozy k pronájmu, pro závodní jezdce, v sezóně 2024!

24.01.2024

Sezóna závodů 2024, se nám kvapem blíží a některé naše závodní vozy, jsou stále volné k pronájmu. Většina vozů, jež pronajímáme jsou vhodné především do nehomologovaných závodů, které NEvyžadují FIA licenci a proto může být vůz pronajat, jak profesionálním tak i amatérským závodním jezdcům, nebo také úplným začátečníkům ve světě motorsportu. 

 Pokud máte zájem o pronájem závodního vozu a stát se jezdcem pod týmem Chabrmotorsport, nebo se dozvědět veškeré důležité informace, například ohledně cen pronájmů jednotlivých vozů, neváhejte nás kontaktovat buďto na telefonním čísle 777 808 508, E-mailu t.chabr@chabrmotorsport.cz, nebo můžete vyplnit náš formulář zde

Volné vozy k pronájmu

TB-01

TB-01 je závodní kapotovaný prototyp, jenž byl kompletně vyvinut a zkonstruován Tomášem Chabrem s pomocí týmu Chabrmotorsport. Typ a tvar laminátové karoserie vychází, ze španělského závodního vozu BRC. Díky typu konstrukce, je vůz všestranně využitelný pro různé závodní kategorie, jako jsou závody do vrchu, sprintové, nebo také vytrvalostní závody.
Detailní informace o tomto voze, a jeho technických vlastnostech, naleznete zde. A pro více fotografií, můžete navštívit naši fotogalerii.


Tomis 99-02

Formulový prototyp Tomis 99-02, byl kompletně navržen a zkonstruován, Tomášem Chabrem s pomocí týmu Chabrmotorsport, v roce 2002, pro tehdejší republikové mistrovství Národní formule. Tato formule je díky svým jízdním vlastnostem, ideální volbou nejen pro zkušené piloty, ale také především pro začáteční jezdce, kteří touží nasbírat, své první zkušenosti ve formulovém voze.

Detailní informace o tomto voze, a jeho technických vlastnostech, naleznete zde. A pro více fotografií, můžete navštívit naši fotogalerii.


Mazda RX-8

Mazda RX8 je upravený cestovní vůz, jenž byl od základu upraven v týmu Chabrmotorsport. Původní nosný skelet vozu, byl doplněn o výztužný chrommolybdenový rám, vůz byl částečně odlehčen a k výraznějším úpravám došlo, také v oblasti podvozku, motoru a bezpečnostních prvků interiéru. Závodní vůz Mazda o hmotnosti 1120 Kg, je vhodný především do závodních sérií, které nevyžadují FIA licenci- závody do vrchu, sprintové a také vytrvalostní závody.

Detailní informace o tomto voze, a jeho technických vlastnostech, naleznete zde. A pro více fotografií, můžete navštívit naši fotogalerii.


Alfa Romeo 147

Alfa Romeo 147 sportovně upravený, cestovní vůz, který si prošel jen drobnými úpravami, zejména v rámci podvozku, výfukového systému a bezpečnostních prvků interiéru. Jedná se o civilní vůz, od italského automobilového výrobce Alfa Romeo a díky nepatrným sportovním úpravám, je vůz ideální volbou například, pro všechny začátečníky, kteří chtějí nasbírat své první zkušenosti v oblasti motorsportu. 

Detailní informace o tomto voze, a jeho technických vlastnostech, naleznete zde. A pro více fotografií, můžete navštívit naši fotogalerii.