Sezóna závodů 2024, se nám kvapem blíží a některé naše závodní vozy, jsou stále volné k pronájmu. Většina vozů, jež pronajímáme jsou vhodné především do nehomologovaných závodů, které NEvyžadují FIA licenci a proto může být vůz pronajat, jak profesionálním tak i amatérským závodním jezdcům, nebo také úplným začátečníkům ve světě motorsportu.

Minulý víkend 3.-5. 11 2023 jsme se zúčastnili závodu, v rámci italského šampionátu Zinox F2000 Formula trophy, na italském okruhu Misano world circuit. Jedná se o poslední závod, kterého se náš tým zúčastnil, v sezóně 2023. Za tým Chabrmotorsport zde úřadoval Tomáš Chabr st. s Formulí Dallara F308/11.

V neděli 15.10. 23 se odehrál poslední závod sezóny 2023, v rámci seriálu Hankook Carbonia cup, na domácím mosteckém autodromu. Bodové ohodnocení za tuto sezónu je tím tedy oficiálně uzavřeno a většina jezdců již zná svá celková umístění. Za tým Chabrmotorsport se na startovním roštu objevili naši tři známí jezdci. Matěj Chabr s upraveným cestovním...

Tomáš Chabr st. se po delší pauze, zúčastnil závodu, který se odehrál 5.-8.10. 23 v rámci seriálu Drexler formel cup na Italském okruhu Mugello, nacházející se poblíž města Scarperia e San Piero v Toskánsku. Je to již několik měsíců od posledního závodu, kterého se Tomáš zúčastnil a to z důvodu poškozeného motoru na jeho formuli Dallara F308/11....

Šestý a zároveň předposlední závod sezóny 2023 v rámci seriálu Carbonia cup se odehrál 18.9. 23 a nejen našim jezdcům přinesl vypjaté okamžiky. Protože se tato sezóna, nevyhnutelně přiblížila ke svému finále, téměř všichni jezdci včetně našich z týmu Chabrmotorsport, se snažili vydat ze sebe absolutní maximum aby utržili co nejvíce bodů.