ZÁŽITKOVÉ JÍZDY

PRONÁJEM

    COACHING   

Z naší nabídky máte na výběr z několika našich služeb které poskytujeme. Ať  už chcete obdarovat svého blízkého a splnit mu tak sen, řídit ostrý závodní speciál či formuli, nebo chcete-li se svézt jako spolujezdec, po boku profesionálního závodního jezdce, u nás je to možné! 

Dále u nás máte možnost zlepšit své řidičské dovednosti, na zavodním okruhu v našem race coachingu, pod vedením našich zkušených jezdců s mnohaletou závodní praxí. A v neposlední řadě, pokud toužíte stát se automobilovým závodníkem, nabízíme vám možnost účastnit se závodů, s některým z našich vozů, pod týmem Chabrmotorsport. 

ZÁŽITKOVÉ JÍZDY PRO

VEŘEJNOST

Vžijte se do role profesionálního závodního jezdce a prožijte svoji nezapomenutelnou adrenalinovou jízdu. Vyzkoušejte, jaké to je zažít to neskutečné zrychlení, přetížení a vzrušení za volantem závodního speciálu. 

4 500 Kč - 19 900 Kč


ZÁŽITKOVÉ JÍZDY PO BOKU PROFI ZÁVODNÍKA

Chcete-li zažít ostrý závodní speciál v akci, v rukách profesionálního závodního jezdce, tato zážitková jízda je přesně pro vás. Vyzkoušejte si roli spolujezdce a svěřte svůj nezapomenutelný zážitek, do rukou zkušeného profesionála.

2 400 Kč - 6 500 Kč

STAŇ SE ZÁVODNÍM JEZDCEM POD NAŠÍM TÝMEM

Lákala vás někdy myšlenka, stát se okruhovým závodním jezdcem a prožít to napětí a adrenalin při boji, o pozici, s ostatními závodními vozy? A nebo již máte nějaké závody za sebou a chcete závodit pod naším týmem? Pokud ano, zde jste na správném místě! 

RACE COACHING


Ať už je vaším snem stát se úspěšným závodním jezdcem a nebo jen chcete zlepšit své řidičské dovednosti  a nemáte žádné zkušenosti, obraťte se na nás, se vším vám poradíme.

1 200 - 10 500 Kč

Potřebujete poradit?

Tomáš Chabr

t.chabr@chabrmotorsport.cz

(po - so 7:00 - 18:00)

Matěj Chabr

matejchabr166@gmail.com

(po - ne 8:00 - 20:00)